Firma działa od 2001. Wiodącą działalnością są usługi budowlane przede wszystkim montaż i obróbka okien PCV. Mamy w ofercie wszystko, co jest związane z oknami: rolety zewnętrzne aluminiowe, roletki materiałowe, parapety zewnętrzne (stalowe, aluminiowe), parapety wewnętrzne(PCV, Postmorfing, mdf). Oferujemy również drzwi wejściowe stalowe, PCV, aluminiowe w zależności od możliwości finansowej klienta.

Każdy klient zamawiający u nas usługi może liczyć na przyjazd naszego pracownika, który dokona pomiaru okien, rolet, drzwi. Żeby zgłosić chęć zakupu wystarczy zadzwonić, nie ma potrzeby osobistego przyjazdu do naszych oddziałów. Odwiedzimy państwa w ciągu trzech dni roboczych.

Mamy atrakcyjne kredyty na zakup naszych produktów i usług oprocentowanie zaczyna się od 7% w skali roku. Możliwość zakupu na raty do 36 miesięcy. Na życzenie klient może zapłacić pierwszą ratę dopiero po czterech miesiącach od momentu montażu okien. Obszar działania obejmuje w szczególności teren byłego województwa leszczyńskiego. Posiadamy biura na terenie Leszna, Rawicza, Góry (docelowo na terenie Gostynia ).